$548.60
$605.27
Compare Price
You save
$56.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SER-60579-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-60579-00 Service Kit Lid Ts048ht
Item:
#1200355
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60579-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60579-00 |
| Height | 1" |
| Width | 18" |
| Depth | 47" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-60579-00 Service Kit Lid Ts048ht
$548.60
$605.27
You save
$56.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60579-00 Service Kit Lid Ts048ht
