Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60630-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-60630-00 Service Kit Secondary Latch Mi
Item:
#1526654
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60630-00 |
| Manufacturer Part # | SER-60630-00 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-60630-00 Service Kit Secondary Latch Mi
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60630-00 Service Kit Secondary Latch Mi
