Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-60695-14
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-60695-14 Kit Service Embraco Compressor
Item:
#1526406
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-60695-14 |
| Manufacturer Part # | SER-60695-14 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Weight | 0.82 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-60695-14 Kit Service Embraco Compressor
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-60695-14 Kit Service Embraco Compressor