Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SER-61097-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER-61097-00 Gskt Snap 23 5/8 X 59 3/4 W/bx
Item:
#1852168
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER-61097-00 |
| Manufacturer Part # | SER-61097-00 |
| Height | 3.25" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER-61097-00 Gskt Snap 23 5/8 X 59 3/4 W/bx
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER-61097-00 Gskt Snap 23 5/8 X 59 3/4 W/bx
