$258.84
$285.57
Compare Price
You save
$26.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen -SER27566-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen -SER27566-00 Gskt Push 1/1w 23 5/8 X 59 3/4
Item:
#1852110
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | -SER27566-00 |
| Manufacturer Part # | -SER27566-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 19" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen -SER27566-00 Gskt Push 1/1w 23 5/8 X 59 3/4
$258.84
$285.57
You save
$26.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen -SER27566-00 Gskt Push 1/1w 23 5/8 X 59 3/4
