$252.52
$278.61
Compare Price
You save
$26.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SER2801200 Drain Pan Assembly
Item:
#1193257
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SER2801200 |
| Manufacturer Part # | SER2801200 |
| Height | 1.7" |
| Width | 16.7" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Traulsen SER2801200 Drain Pan Assembly
$252.52
$278.61
You save
$26.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SER2801200 Drain Pan Assembly

