Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SHELF60-UPPER
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SHELF60-UPPER Upper Shelf
Item:
#1524785
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SHELF60-UPPER |
| Manufacturer Part # | SHELF60-UPPER |
| Height | 1" |
| Width | 23" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SHELF60-UPPER Upper Shelf
