Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-200-60742-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SK-200-60742-00 Assembly Dr Compact 27/60 Hl Vps H
Item:
#1526672
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-200-60742-00 |
| Manufacturer Part # | SK-200-60742-00 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SK-200-60742-00 Assembly Dr Compact 27/60 Hl Vps H
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-200-60742-00 Assembly Dr Compact 27/60 Hl Vps H