$598.63
$660.47
Compare Price
You save
$61.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-325-60215-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SK-325-60215-00 Fan Motor Assembly Eve N Thaw 1 Se
Item:
#1203644
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-325-60215-00 |
| Manufacturer Part # | SK-325-60215-00 |
| Height | 12" |
| Width | 8" |
| Depth | 10" |
| Weight | 3.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SK-325-60215-00 Fan Motor Assembly Eve N Thaw 1 Se
$598.63
$660.47
You save
$61.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-325-60215-00 Fan Motor Assembly Eve N Thaw 1 Se
