Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-337-60318-C28-AF1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SK-337-60318-C28-AF1 Service Kit Mit 2 Contr Ol Head
Item:
#1203507
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-337-60318-C28-AF1 |
| Manufacturer Part # | SK-337-60318-C28-AF1 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SK-337-60318-C28-AF1 Service Kit Mit 2 Contr Ol Head
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-337-60318-C28-AF1 Service Kit Mit 2 Contr Ol Head
