Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen .
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen SK-337-60318-CAA-AR2
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SK-337-60318-CAA-AR2 Service Kit Mit 2 Contro L Hea
Item:
#1842274
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-337-60318-CAA-AR2 |
| Manufacturer Part # | SK-337-60318-CAA-AR2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Traulsen SK-337-60318-CAA-AR2 Service Kit Mit 2 Contro L Hea
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-337-60318-CAA-AR2 Service Kit Mit 2 Contro L Hea