$112.00
$123.58
Compare Price
You save
$11.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SK-614-60140-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen SK-614-60140-00 Air Duct Top 1 Section Aluminum
Item:
#1200538
Technical details
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | SK-614-60140-00 |
| Manufacturer Part # | SK-614-60140-00 |
| Height | 0.7" |
| Width | 16" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Traulsen SK-614-60140-00 Air Duct Top 1 Section Aluminum
$112.00
$123.58
You save
$11.58
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen SK-614-60140-00 Air Duct Top 1 Section Aluminum
