$45.59
$89.42
Compare Price
You save
$43.83
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen aftermarket .
- Engineered to match existing Traulsen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Traulsen TR341-60284-03
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Traulsen TR341-60284-03 Gasket Drawer Bottom Compact
Item:
#1197076
Technical details
| Fits with Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | TR341-60284-03 |
| Manufacturer Part # | TR341-60284-03 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Traulsen TR341-60284-03 Gasket Drawer Bottom Compact
$45.59
$89.42
You save
$43.83
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen TR341-60284-03 Gasket Drawer Bottom Compact