Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Montague aftermarket .
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 2065643
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Tri-Star 2065643 Pilot Valve 1/8 Mpt X 3/16 Cc
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 2065643 |
| Manufacturer Part # | 2065643 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 2065643 Pilot Adjustment Valve, [ 1/8" Mpt X 3/16" Cct ] Angle - 90 Deg Adjustable, Csa Approved In Canada And U.s., Royal Range

