Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2V-R3020A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star 2V-R3020A Valve Pilot Dual 1/8 27 X 3/16supplier
Item:
#1526742
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 2V-R3020A |
| Manufacturer Part # | 2V-R3020A |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star 2V-R3020A Valve Pilot Dual 1/8 27 X 3/16supplier
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 2V-R3020A Valve Pilot Dual 1/8 27 X 3/16supplier
