Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Tri-Star 312510 Knob Burner Control (off Hi)
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 312510 |
| Manufacturer Part # | 312510 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 312510 Burner Knob Flat Down In The "off" Position, Color Black, D Stem Siz 0.25" Flat Down In "off" Position, Depth 1-1/2" 38 Mm, Fmp# 516-1002 3/16" Shredder Plate, Outside Diameter 2-1/2" 64 Mm, Weight 0.08 Lb, Models Used In, Tri-star Tsr Series Tsr Series

