$60.11
$151.61
Compare Price
You save
$91.50
(60%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 340132
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star 340132 Thermostat Kxt Imperial
Item:
#1288823
15+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 340132 |
| Manufacturer Part # | 340132 |
| Height | 3" |
| Width | 2" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Tri-Star 340132 Thermostat Kxt Imperial
$60.11
$151.61
You save
$91.50
(60%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 340132 Thermostat Kxt Imperial
