$39.94
$44.06
Compare Price
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 340183
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star 340183 Bracket Oven Pilot Cv
Item:
#1526847
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 340183 |
| Manufacturer Part # | 340183 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star 340183 Bracket Oven Pilot Cv
$39.94
$44.06
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 340183 Bracket Oven Pilot Cv