$272.73
$515.00
Compare Price
You save
$242.27
(47%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 340310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star 340310 Ignition Module
Item:
#1148851
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 340310 |
| Manufacturer Part # | 340310 |
| Height | 3.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Tri-Star 340310 Ignition Module
$272.73
$515.00
You save
$242.27
(47%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 340310 Replacement Ignition Module For Royal Range., , See Cross Reference(s).
