$355.45
$392.18
Compare Price
You save
$36.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 390159
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star 390159 Joiner 40/50 Fryer
Item:
#1526851
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 390159 |
| Manufacturer Part # | 390159 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 24.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star 390159 Joiner 40/50 Fryer
$355.45
$392.18
You save
$36.73
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 390159 Joiner 40/50 Fryer