Free Shipping
Free Shipping
$2,037.74
$2,248.28
Compare Price
You save
$210.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other AS-1219804
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star AS-1219804 Motor 1/4hp 2spd 1725/114 0 11
Item:
#1526855
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-1219804 |
| Manufacturer Part # | AS-1219804 |
| Height | 7.25" |
| Width | 9.13" |
| Depth | 12" |
| Weight | 22.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star AS-1219804 Motor 1/4hp 2spd 1725/114 0 11
$2,037.74
$2,248.28
You save
$210.54
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-1219804 Motor 1/4hp 2spd 1725/114 0 11
