$2.61
$2.89
Compare Price
You save
$0.28
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star AS-2065634 Nut 45359 Compression Bra Ss 3
Item:
#1526857
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-2065634 |
| Manufacturer Part # | AS-2065634 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star AS-2065634 Nut 45359 Compression Bra Ss 3
$2.61
$2.89
You save
$0.28
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-2065634 Nut 45359 Compression Bra Ss 3
