$36.40
$40.16
Compare Price
You save
$3.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star AS-310154 Knob Metal Range Valve Bl Ue St
Item:
#1526885
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-310154 |
| Manufacturer Part # | AS-310154 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star AS-310154 Knob Metal Range Valve Bl Ue St
$36.40
$40.16
You save
$3.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-310154 Knob Metal Range Valve Bl Ue St