$100.22
$110.58
Compare Price
You save
$10.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other AS-311138
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star AS-311138 Grate Top 12 X 12 Economy Ran
Item:
#1526768
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-311138 |
| Manufacturer Part # | AS-311138 |
| Height | 2.45" |
| Width | 11.75" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star AS-311138 Grate Top 12 X 12 Economy Ran
$100.22
$110.58
You save
$10.36
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-311138 Grate Top 12 X 12 Economy Ran