$106.57
$117.59
Compare Price
You save
$11.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star AS-340131 Convection Oven Pilot Na Tural Gas
Item:
#1842210
Technical details
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | AS-340131 |
| Manufacturer Part # | AS-340131 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Tri-Star AS-340131 Convection Oven Pilot Na Tural Gas
$106.57
$117.59
You save
$11.02
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star AS-340131 Convection Oven Pilot Na Tural Gas