Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other ER-09505-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Tri-Star ER-09505-00 Door Gasket 23 1/2" X 23 1/2"
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | ER-09505-00 |
| Manufacturer Part # | ER-09505-00 |
| Height | 1.7" |
| Width | 19" |
| Depth | 29" |
| Weight | 1.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star ER-09505-00 Door Gasket, [ 23-1/2" X 23-1/2" ] [rubber ] [ Type R], 5/8" Mag 1" Base 1/2" High, Grey ] [snap-in Mount], Traulsen
