$72.61
$142.43
Compare Price
You save
$69.82
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Traulsen aftermarket .
- Engineered to match existing Traulsen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Traulsen VC-60287-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Tri-Star VC-60287-00 Gasket Door
Item:
#1151411
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | VC-60287-00 |
| Manufacturer Part # | VC-60287-00 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Tri-Star VC-60287-00 Gasket Door
$72.61
$142.43
You save
$69.82
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star VC-60287-00 Gasket Door

