$100.60
$126.84
Compare Price
You save
$26.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 200148
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 200148 Rail Lid Front Kit Td 36
Item:
#1527025
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 200148 |
| Manufacturer Part # | 200148 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2" |
| Depth | 32.35" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 200148 Rail Lid Front Kit Td 36
$100.60
$126.84
You save
$26.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 200148 Rail Lid Front Kit Td 36
