$127.72
$161.05
Compare Price
You save
$33.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 200346 Pan Drain Cond Tpp 93/119 Hc Black Hips
Item:
#1527030
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 200346 |
| Manufacturer Part # | 200346 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 200346 Pan Drain Cond Tpp 93/119 Hc Black Hips
$127.72
$161.05
You save
$33.33
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 200346 Pan Drain Cond Tpp 93/119 Hc Black Hips
