Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 201950
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 201950 Gasket Tbb G Black
Item:
#1527047
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 201950 |
| Manufacturer Part # | 201950 |
| Height | 2.6" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 19" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 201950 Gasket Tbb G Black
