Free Shipping
Free Shipping
$1,195.40
$1,507.31
Compare Price
You save
$311.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 204680
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 204680 Door Assembly Tuc/twt 27g Fgd01 Right
Item:
#1527053
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 204680 |
| Manufacturer Part # | 204680 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 204680 Door Assembly Tuc/twt 27g Fgd01 Right
$1,195.40
$1,507.31
You save
$311.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 204680 Door Assembly Tuc/twt 27g Fgd01 Right
