$261.01
$329.11
Compare Price
You save
$68.10
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 205181
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 205181 Floor Rack Kit Td 95 20)995870
Item:
#1526770
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 205181 |
| Manufacturer Part # | 205181 |
| Height | 1" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 21.9" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 205181 Floor Rack Kit Td 95 20)995870
$261.01
$329.11
You save
$68.10
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 205181 Floor Rack Kit Td 95 20)995870