$164.55
$207.48
Compare Price
You save
$42.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 205410 Led Module W/ Clr Cover 24" 10 Led
Item:
#1152431
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 205410 |
| Manufacturer Part # | 205410 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 205410 Led Module W/ Clr Cover 24" 10 Led
$164.55
$207.48
You save
$42.93
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 205410 Led Module W/ Clr Cover 24" 10 Led

