$440.03
$554.86
Compare Price
You save
$114.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 205808-027
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 205808-027 Grill Assy Black Cabinet End
Item:
#1527066
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 205808-027 |
| Manufacturer Part # | 205808-027 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 78" |
| Weight | 27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 205808-027 Grill Assy Black Cabinet End
$440.03
$554.86
You save
$114.83
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 205808-027 Grill Assy Black Cabinet End