Free Shipping
Free Shipping
$713.32
$899.44
Compare Price
You save
$186.12
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 206121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 206121 Door Assembly Gdm 49 Hctsl01 Rh White
Item:
#1527069
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 206121 |
| Manufacturer Part # | 206121 |
| Height | 5" |
| Width | 32" |
| Depth | 59" |
| Weight | 1.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 206121 Door Assembly Gdm 49 Hctsl01 Rh White
$713.32
$899.44
You save
$186.12
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 206121 Door Assembly Gdm 49 Hctsl01 Rh White