$132.88
$167.56
Compare Price
You save
$34.68
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 207202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 207202 Relay Solid State G3na 225b Dc5 24
Item:
#1527077
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 207202 |
| Manufacturer Part # | 207202 |
| Height | 2.2" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 207202 Relay Solid State G3na 225b Dc5 24
$132.88
$167.56
You save
$34.68
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 207202 Relay Solid State G3na 225b Dc5 24
