$7.99
$10.08
Compare Price
You save
$2.09
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 215777
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 215777 Tension Screw Cartridge Spring Black
Item:
#1525852
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 215777 |
| Manufacturer Part # | 215777 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 215777 Tension Screw Cartridge Spring Black
$7.99
$10.08
You save
$2.09
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 215777 Tension Screw Cartridge Spring Black
