$96.95
$122.24
Compare Price
You save
$25.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 216149
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 216149 Hinge Kit Half Door Bottom Lh/rh
Item:
#1526778
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 216149 |
| Manufacturer Part # | 216149 |
| Height | 1.15" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 216149 Hinge Kit Half Door Bottom Lh/rh
$96.95
$122.24
You save
$25.29
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 216149 Hinge Kit Half Door Bottom Lh/rh
