$49.50
$62.41
Compare Price
You save
$12.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 216837
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 216837 Cond Fan Mount Kit Gdm 06 34
Item:
#1526782
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 216837 |
| Manufacturer Part # | 216837 |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 216837 Cond Fan Mount Kit Gdm 06 34
$49.50
$62.41
You save
$12.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 216837 Cond Fan Mount Kit Gdm 06 34