Free Shipping
Free Shipping
$1,907.24
$2,404.90
Compare Price
You save
$497.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 218200
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 218200 Unit Tuc 48 Hc
Item:
#1527152
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 218200 |
| Manufacturer Part # | 218200 |
| Height | 17" |
| Width | 22" |
| Depth | 27" |
| Weight | 37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 218200 Unit Tuc 48 Hc
$1,907.24
$2,404.90
You save
$497.66
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 218200 Unit Tuc 48 Hc