$375.85
$473.93
Compare Price
You save
$98.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 218359
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 218359 Door Assembly Lh Tvm 36sl Black
Item:
#1527154
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 218359 |
| Manufacturer Part # | 218359 |
| Height | 2" |
| Width | 24" |
| Depth | 50" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 218359 Door Assembly Lh Tvm 36sl Black
$375.85
$473.93
You save
$98.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 218359 Door Assembly Lh Tvm 36sl Black
