$216.49
$272.98
Compare Price
You save
$56.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 224208
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 224208 Trough Heater Kit Tuc 27f
Item:
#1527180
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 224208 |
| Manufacturer Part # | 224208 |
| Height | 6.4" |
| Width | 14.65" |
| Depth | 24.4" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 224208 Trough Heater Kit Tuc 27f
$216.49
$272.98
You save
$56.49
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 224208 Trough Heater Kit Tuc 27f
