$505.06
$636.84
Compare Price
You save
$131.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 800202 Coil Evaporator 27 X 8 3/4 X 3 1/4
Item:
#1527190
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800202 |
| Manufacturer Part # | 800202 |
| Height | 11" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 800202 Coil Evaporator 27 X 8 3/4 X 3 1/4
$505.06
$636.84
You save
$131.78
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800202 Coil Evaporator 27 X 8 3/4 X 3 1/4
