$374.42
$472.12
Compare Price
You save
$97.70
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800424
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 800424 Motor Sp B203hba16 115v 60/50 Hz 2.3 W
Item:
#1527203
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800424 |
| Manufacturer Part # | 800424 |
| Height | 4.3" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 800424 Motor Sp B203hba16 115v 60/50 Hz 2.3 W
$374.42
$472.12
You save
$97.70
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800424 Motor Sp B203hba16 115v 60/50 Hz 2.3 W
