Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800801
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800801 |
| Manufacturer Part # | 800801 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800801 Drier, True Gdm-33 Gdm-47 T-23-2 T-24-gc T-36-gc T-49, Tbb-24-48 Tbb-4 Td-24-7 Td-50-18 Tssu-48-8-47, Tuc-67d-2 Twt-48 Twt-67f

