$341.42
$430.50
Compare Price
You save
$89.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 801133 Lamp F032t8 48 High Spectrum
Item:
#1527220
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801133 |
| Manufacturer Part # | 801133 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 51" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 801133 Lamp F032t8 48 High Spectrum
$341.42
$430.50
You save
$89.08
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801133 Lamp F032t8 48 High Spectrum