$61.30
$77.30
Compare Price
You save
$16.00
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE .
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801236
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 801236 Capacitor Start 85ps110c91 Alt 85ps110a
Item:
#1527222
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801236 |
| Manufacturer Part # | 801236 |
| Height | 1.65" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 801236 Capacitor Start 85ps110c91 Alt 85ps110a
$61.30
$77.30
You save
$16.00
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801236 Capacitor Start 85ps110c91 Alt 85ps110a