Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE aftermarket .
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 801254
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
TRUE 801254 Lampholder Aftermarket Replacement
Item:
#1141130
Technical details
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801254 |
| Manufacturer Part # | 801254 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 801254 Lampholder, 600v 660w, True T-23 Ts23

