$84.45
$106.49
Compare Price
You save
$22.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Technical details
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 809651 |
| Manufacturer Part # | 809651 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 27" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
TRUE 809651 Gasket
$84.45
$106.49
You save
$22.04
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 809651 Gasket