Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for TRUE aftermarket .
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810-809
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810-809 Door Gasket 23" X 26 1/4" Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810-809 |
| Manufacturer Part # | 810-809 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810-809 [ 23" X 26-1/4" ] [rubber ] [ Type R], 7/16" Mag 3/4" Base 7/16" High, Black [snap-in Mount], True Tssu-48-12 115v Tssu-48-8-47 Twt-48

